Košík 0

Kombinace vědy a krásy

GP Nutrition je kolekcí prémiových nutričních programů, které byly představeny výživovou expertkou Gabrielou Peacock, BSc (Hons). Gabriela dokázala skloubit zkušenosti profesionální modelky s odbornými znalostmi v oblasti nutriční terapie, a zákazníkům tak nabízí na míru vytvořené nutriční programy, nabízející řešení náročných životních stylů dnešní doby.

Gabriela bývala žádanou modelkou, objevující se v těch nejprestižnějších módních magazínech světa. Tato zkušenost se pro ní stala motivací ke dráze akademických studií, aby lépe porozuměla tělesné biochemii a jejího vlivu na zdraví a nakonec i krásu samotnou. Zájem o výživu vyvrcholil titulem v Health Science na Univerzitě ve Westminsteru. Gabrieliny detailní znalosti o propojení fungování překrásné pleti a vlastní výživy působící zevnitř ji předurčily pro funkci ambasadorky pro Velkou Británii pro Vichy Laboratories of L’Oréal Paris.


To správné zdraví pro rychlý životní styl

Svoji vlastní nutriční praxi Gabriela úspěšně vede už od roku 2011 v Londýně, se zákazníky těch nejzvučnějších jmen v oboru. Jejími klienty jsou především lidé, kteří mají velmi málo času, ale přesto se o sebe chtějí dobře starat. Právě to Gabrielu inspirovalo k vytvoření řady nutričních programů, určených pro život v pohybu. Gabriela si uvědomila, že rychlý životní styl vede k tomu, že návštěva nutričního speciality je luxusem, na který si málokdy najdeme čas, proto chce lidem nabídnout efektivní alternativu.
Čím jsme výjimeční

Programy GP Nutrition byly vyvinuty expertem na výživu a navrženy tak, aby splňovaly kritéria moderního životního stylu. Řada má klinicky prokázané účinky, a její složky jsou přirozeně nezávadné, tedy ‘free-from’, a vhodné i pro lidi s potravinovou přecitlivělostí. Předbalené dávky vám umožňují používat gely, kapsle i prášek kdekoliv a kdykoliv, ty se navíc jednoduše vstřebávají pro maximální účinek. Jinými slovy, kvůli správné výživě se váš život nemusí zpomalit.